OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
 

Hľadám domov
   

 Nevyberajte si psíka očami, ale srdcom

 

 

Bobík 

Pohlavie: pes     Rasa: kríženec        Vek: 2 roky 

Psík je stredného až väčšieho vzrastu, bol odchytený 29.10. 2015 pri Cigánke v Partizánskom. Je priateľský, milý a neagresívny voči ľuďom , či iným psom. Bobík ovláda aj základné povely, a je to bezproblémový spoločník, ideálny aj k deťom. Vhodný do RD s prístupom dnu. 

 

 

Atos 

Pohlavie: pes     Rasa: kríženec        Vek: 5 rokov

Athos je psík, ktorého nám niekto prehodil do útulku. Je mohutnej postavy a vzbudzuje rešpekt, preto je ideálny na stráženie. Je priateľský, veľmi poslušný a čistotný. Psík sa momentálne nachádza v útulku v Partizánskom. 

 

 

Ťapko

Pohlavie: pes     Rasa: kríženec        Vek: 2 roky

Ťapko je nenáročný psík stredného vzrastu, je veľmi priateľský, aktívny, znesie sa aj s inými psami. Ťapka priniesli do útulku susedia, ktorí mali vedľa domu kde býval chalupu. Dozvedeli sa, že spíka majú odstreliť, dokonca už mal vykopaný aj hrob. Je vhodný do RD s prístupom dnu, po zvládnutí hygienických návykov aj do bytu.  Momentálne sa Ťapko nachádza v útulku v Partizánskom. 

 

 

Endži

Pohlavie: fenka     Rasa: kríženec        Vek: 3 roky

Endži sa našla v Nedanovciach s poraneným krkom, je zrejmé, že prežila svoj život niekde uviazaná na reťazi. Napriek tomu je veľmi priateľská, a nevykazuje agresívne správanie voči ľuďom, či malým deťom. Je veľmi aktívna a učenlivá. S inými psami sa neznesie, skôr vhodná do RD ako samostatný pes.  Endži je sterilizovaná. Momentálne sa nachádza v útulku v Partizánskom kde čaká na nový domov. 


 

 

Maco

Pohlavie: pes      Rasa: nemecký špic        Vek: 8  rokov

Macko je 8-ročný kríženec nemeckého špica stredného vzrastu. Psík bol zachránený pred utratením, pretože majitelia predali dom a musel ísť preč. Kedže nie je ešte adaptovaný na nové prostredie a cudzích ľudí, vrčí. Chce to len čas, aby zistil, že v útulku sa zle mať nebude. Lepšie fotky budú hned, keď sa osmelý a bude sa dať pofotiť, potom bude vhodný aj na adopciu.

  

 

 

Brnka

Pohlavie: suka      Rasa: kríženec        Vek:  9 rokov

ÚTULOK PARTIZÁNSKE: Hľadáme nový domov pre túto staršiu psiu dámu. Brnka prežila celý svoj život zavretá vo voliere, nepoznala lásku človeka, s človekom mala takmer žiadny kontakt. Spolu s fenkou Lili boli zachránené z opusteného objektu. Brnka mala dlhú dobu pred človekom stále strach, vôbec sme ju nepúšťali ani z volieri, ale už je z nej úplne iný psík. Brnka je milá, priateľská, trošku sa ešte bojí prudkých pohybov, ale spravila obrovský pokrok.

 

 

 

Bella

Pohlavie: suka      Rasa: kríženec labradora        Vek:  2 rok

Bella je fenka ktorej zomrela majiteľka. Vhodná do rodinného domu s prístupom dnu, je priateľskej povahy. Sterilizovaná.

 

 

Betty

Pohlavie: suka      Rasa: kríženec        Vek:  10 rokov

ÚTULOK PARTIZÁNSKE: Hľadáme nový domov pre túto staršiu fenku NO, ktorá bola celý život držaná na reťazi, pochádza zo zlých podmienok, už sa nachádza u nás v útulku, postupne sa dáva dokopy, je v hroznom stave. Amanda je prítulná, priateľská, veľmi poslušná a vďačná.

   


 


Oskar

Pohlavie: Pes     Rasa: Kríženec     Vek: 7 rokov

Oskar je veľmi uvrčaný psík, no nie je nebezpečný. Najradšej má, keď sa venujete iba jemu a necháva sa hladkať a hladkať. Je trochu majetnícky, ale veľmi učenlivý a šikovný. Oskar by bol dobrý strážca na dvor ale s jeho malým vzrastom je vhodný aj do bytu. Znesie sa s fenkami,so psíkmi menej.